Logo - Desilva - sieć hoteli w Polsce
Logo - Desilva - sieć hoteli w Polsce
close

Sale bankietowe w Mercure Częstochowa Centrum

Nasza sala bankietowa oraz sala restauracyjna są doskonałym miejscem do organizacji zarówno kameralnych uroczystości rodzinnych, chrzcin i komunii jak i większych przyjęć, czy wesel nawet do 120 osób.

Doskonała kuchnia, przyjazny personel oraz dobra atmosfera zapewnią komfort i wyjątkowość każdego wydarzenia.

Wesela

Przyjęcie weselne, o jakim marzyliście.

 

Dokładamy wszelkich starań, aby ten wyjątkowy dzień był jedną z najwspanialszych chwil w życiu. Zadbamy o każdy szczegół uroczystości i zrobimy wszystko, aby to wydarzenie zagościło pośród najpiękniejszych z Waszych wspomnień.

 

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy kilka propozycji menu, w których znajdują się dania przygotowane pod bacznym okiem Szefa Kuchni.

 

Wszystkiego dopełni profesjonalna obsługa i bogate menu. Wyjątkowy dzień w wyjątkowym miejscu!

Komunie

Uroczystość komunijna to jeden z najważniejszych dni w życiu zarówno dziecka jak i jego rodziców.

 

Wyjątkowy charakter tego wydarzenia wymaga odpowiedniej oprawy i przygotowań. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego hotelu. Nasi pracownicy wyręczą Państwa z długotrwałych przygotowań i zadbają o każdy szczegół imprezy.

Przyjęcia rodzinne

Spotkania rodzinne

 

Przyjęcie, koktajl, uroczysta kolacja, czy małe spotkanie w gronie znajomych? U nas możecie Państwo celebrować te chwile przy wspólnym stole delektując się wyśmienitym menu, w przyjaznej atmosferze i z miłą obsługą.

Przyjęcie pożegnalne

Uroczystość pożegnalna

 

W naszych salach restauracyjnych zapewnimy Państwu poczęstunek w spokojnej i odpowiedniej atmosferze. Nasze doświadczenie i taktowna obsługa w czasie trwania tego spotkania zapewni Państwu całkowitą prywatność.