Logo - Desilva - sieć hoteli w Polsce
Logo - Desilva - sieć hoteli w Polsce
close

Tutaj tworzymy smaki

Zapraszamy do skosztowania wyśmienitych dań kuchni śródziemnomorskiej i polskiej.

Miłośnicy win znajdą tutaj ciekawą selekcję win europejskich, a także pochodzących z nowego świata.

 

Restauracja/kawiarnia  hotelu Mercure Częstochowa Centrum promuje również dania zdrowej i naturalnej kuchni. W naszej karcie menu każdy Gość znajdzie coś dla siebie.

Sprawdzone miejsce, gdzie wypijecie wyśmienite espresso, latte i inne rodzaje kaw z naszymi pysznymi słodkimi dodatkami własnego wypieku.

Nasze menu

Chcemy zaprosić Państwa w krótką podróż przez smaki kuchni polskiej i śródziemnomorskiej.

 

Charakteryzują się one dużym wyborem świeżych mięs i ryb, użyciem doskonałej jakości oliwy, czosnku i aromatycznych ziół.

Mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Natural Farm

Spróbuj i dziel z nami ideę Natural Meat!

 

W trosce o jak najwyższą jakość serwowanych dań nasza restauracja wprowadziła do swojego menu mięsa pochodzące z własnej, ekologicznej hodowli. Wołowina, wieprzowina oraz przetwory takie jak pasztety, kiełbasy, polędwiczki nie zawierają sztucznych dodatków oraz chemii.

NATURAL MEAT to idea szerzona przez DeSilva Natural Farm – ekologiczną hodowlę bydła rasy Highland. Jej celem jest produkcja wysokiej jakości, mięsa pochodzącego wyłącznie z chowu na naturalnych i bogatych w zioła pastwiskach. W efekcie powstaje wołowina o wysokich walorach kulinarnych oraz niskiej zawartości cholesterolu i tłuszczu okrywowego.